برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

کلید محافظ جان تک فاز پارس فانال PFR-2P-10A-30mA

برند:
143,000 تومان بدون مالیات
موجودی استعلام شود
استعلام موجودی و قیمت
Notify me when available
مرجع:
PFR-2P-10A-30mA
دوست داشتن0
افزودن به فهرست علاقه‌مندی‌ها
توضیحات

محافظ جان پارس فانال مدلPFR-2P-10A دارای نول و یک فاز ورودی می باشد. بازه جریان عبوری این محافظ جان 10 آمپر است. مقدار جریان نشتی که اگر از محافظ جان بگذرد محافظ جان عمل می کند 30 میلی‌آمپر می باشد.

   

ویژگی محافظ جان تک فاز پارس فانال PFR-2P-10A

 محافظ جان تک فاز پارس فانال PFR-2P-10A دارای جریان نشتی 30 میلی‌آمپر می‌باشد یعنی به‌محض اینکه جریان نشتی سیستم یا دستگاه از 30 میلی‌آمپر بیشتر شد کلید محافظ جان سریع عمل می‌کند و شخص و تجهیزات را از بروز خطرات احتمالی محافظت می‌کند. بازه جریان عبوری 10 آمپر این محافظ جان به معنای این است که این محافظ جان قابلیت تحمل جریان تا 10 آمپر را دارد و همچنین این محافظ جان از تیپ AC می‌باشد که فقط جریان نشتی‌های متناوب AC را تشخیص می‌دهد. قابلیت نصب روی ریل 35 میلی‌متری (ریل عمومی در برق صنعتی) از دیگر ویژگی‌های این محافظ جان می‌باشد. درپایان محافظ جان پارس فانال ایران یک محافظ جان با کیفیت خوب و قیمت مناسب است.

  

طراحی و شکل ظاهری محافظ جان تک فاز پارس فانال PFR-2P-10A

  

مانند سایر محافظ جان های تک فاز این محافظ جان نیز دارای 2 پل است که یک پل جهت اتصال سیم نول و یک پل جهت اتصال سیم فاز می باشد. در سمت راست کلید آبی رنگ برای قطع و وصل محافظ جان می باشد که وضعیت آن با نوشتن 0-OFF جهت وضعیت قطع و 1-ON جهت وضعیت وصل مشخص شده است. همچنین در زیر برند پارس فانال که در سمت راست این محصول می باشد نشانگری وجود دارد که وضعیت قطع و وصل را با رنگ های سبز و قرمز نشان می دهد. جهت تست صحت عملکرد این محافظ جان کلید تست آبی‌رنگی روی آن تعبیه شده است که عملکرد آن با وصل برق ورودی قابل مشاهده است.

جزئیات محصول
PFR-2P-10A-30mA

مشخصات

محافظ جان - نوع قطعه
محافظ جان تکفاز - دوپل
محافظ جان - بازه جریان
10A
محافظ جان - جریان نشتی
30mA
محصولات مرتبط
موردی یافت نشد
نوشته‌های مرتبط

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای ذخیره آیتم‌های محبوب ایجاد کنید.

ورود به سیستم

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم