برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

کلید مینیاتوری هیوندا سه پل 40 آمپر Hyundai-3P-C40

مرجع:
Hyundai-3P-C40
222
نام تجاری:
دسته بندی: هیوندا
367,382 تومان
محصولات مرتبط
توضیحات

این کلید مینیاتوری سه فاز، با حداکثر جریان نامی 40 آمپر، قابلیت تحمل این جریان به‌صورت دائم و تا 6000 آمپر به‌صورت لحظه‌ای دارد. این محصول شرکت هیوندا فیوزهای مینیاتوری اقتصادی با منحنی قطع C می‌باشد.

 

برسی ویژگی‌های فیوز مینیاتوری سه فاز 40 آمپر هیوندا HIBD63-N

 بهترین راه‌حل برای حفاظت از تجهیزات الکتریکی در برابر اضافه‌بار یا به‌عبارت‌دیگر اضافه جریان بیش‌ازحد نامی می‌باشد. این فیوزها بر اساس استاندارد IEC انگلیس با طراحی ظاهری منسجم و نصب آسان ساخته‌شده‌اند. سری HIBD63-N هیوندای در محدوده دمایی 40- تا 70 درجه سانتی گراد قادر به کارکرد صحیح خواهند بود. ولتاژ نامی«Ue»که فیوز در شرایط عادی تحمل می‌کنند 240 ولت و ولتاژ عایق فیوز «Ui» نیز برابر 500 ولت می‌باشد. حداکثر پيک ولتاژ لحظه‌ای كه فیوز بدون آسیب می‌توان تحمل كند Uimp»» برابر 4 کیلوولت است. عمر مکانیکی ( فیوز به‌صورت دستی قطع و وصل شود) 20000 دفعه و عمر الکتریکی (کلید حرارتی به دلیل اضافه‌بار یا اضافه جریان قطع شود)  10000 دفعه می‌باشد. حداکثر تعداد دفعات قطع و وصل در یک ساعت طبق کاتالوگ نباید از 120 بار تجاوز کند. قابلیت نصب روی ریل 35 میلی‌متری (ریل عمومی در برق صنعتی) از دیگر ویژگی‌های این فیوز مینیاتوری می‌باشد. و قطر سیمی که می‌توان به ورودی و خروجی این کلید مینیاتوری وصل کرد سیمی با قطر 16 میلی‌متر مربع می‌باشد. این سری با رنج جریانی 1،2،3،4،5،6،10،13،15،16،20،25،32،40،50،63 آمپر و با منحنی‌های قطع B,C,D عرضه گردیده است. البته برخی از آن‌ها مانند جریان 13 آمپر متعارف بازار ایران نیست.

  

منحنی قطع فیوز چیست؟

این منحنی نمایانگر  حداکثر زمان، نسبت به جریانی است که به‌صورت لحظه‌ای متحمل شده و فیوز در برابر این جریان لحظه‌ای واکنشی نشان نمی‌دهد. این کلیدها با توجه به منحنی قطع C در برابر جریان اضافه، بین 5 تا 10 برابر جریان نامی در زمان مشخص  قطع می‌کند.

دیگر تیپ‌های کلید مینیاتوری عبارت‌اند از B,D,K,Z که در ادامه به توضیح آن‌ها پرداخته‌شده است.

تیپ B: کلیدهای مینیاتوری نوع B بیشتر در مصارف خانگی و روشنایی مورداستفاده قرار می‌گیرد.این نوع کلیدها قدرت قطع جریان اضافه‌بار 3 تا 5 برابر نامی رادارند که به کلیدهای تند کار معروف‌اند.

تیپ D : این کلیدها مناسب مصارف خاص صنعتی مانند ترانسفورماتورها باقدرت قطع جریان اضافه‌بار 10تا 20 برابر جریان نامی هستند و زمان قطع آن‌ها از سایر تیپ‌ها بیشتر است.

تیپ K: این نوع برای حفاظت از مدارات قدرت،ترانسفورماتور و موتورها مورداستفاده قرارمی گرد.در این نوع کلید حد جریان برای قطع در موارد اضافه‌بار کمتر از سایر کلیدها است و هنگام اضافه‌بار مدار را سریع‌تر قطع می‌کنند ولی در موارد اتصال کوتاه منحنی قطع این نوع کلید بین D و C می‌باشد.

تیپ Z:کلیدهای نوع Z حساسیت بسیار بالایی نسبت به سایر کلیدها دارند.در هنگامی‌که جریان عبوری در مدت‌زمان مشخصی بیشتر از جریان نامی گردد فرمان قطع صادر می‌شود.حساسیت این کلیدها هم در مواقع اتصال کوتاه و هم اضافه‌بار از تمامی تیپ‌های دیگر بیشتر است.

بنابراین زمان قطع تیپ‌های نامبرده به ترتیب از سریع‌ترین عبارت‌اند از:

Z -> B -> C -> K -> D

خلاصه از مطالب فوق:

تیپ B روشنایی، C موتوری، D ترانسفورماتوری، K قدرت، Z بسیار حساس

 

  طراحی و شکل ظاهری فیوز مینیاتوری سه فاز هیوندا HIBD63-N 

مانند سایر کلید مینیاتوری‌های سه فاز این کلید مینیاتوری نیز دارای 3 پل است که این 3 پل جهت اتصال سیم فاز می‌باشد. در وسط، کلید نارنجی‌رنگی برای قطع و وصل فیوز می‌باشد که وضعیت آن با نوشتن 0-OFF جهت وضعیت قطع و 1-ON جهت وضعیت وصل مشخص‌شده است. همچنین در زیر برند هیوندا نشانگری وجود دارد که وضعیت قطع و وصل را بارنگ‌های سبز و قرمز نشان می‌دهد. این فیوز با توجه به شکل ظاهری و ابعادی که دارد از آن میتوان در جعبه توزیع های کارگاهی نیز استفاده نمود.

 

نکات مهم در انتخاب کلید مینیاتوری

حداکثر جریان

تیپ فیوز یا منحنی قطع

حداکثر جریان لحظه‌ای یا اتصال کوتاه

 

ابعاد کلید مینیاتوری هیوندا HIBD63-N

از جایی که ابعاد و اندازه‌های تجهیزات الکتریکی جهت طراحی و اندازه تابلو برق مهم است ابعاد کلید مینیاتوری سه فاز 40 آمپر هیوندا به‌صورت زیر می‌باشد.

 

 لیست قیمت کلید مینیاتوری هیوندا

ادامه مطلبShow less
جزئیات محصول
Hyundai-3P-C40

مشخصات

منحنی کلید
تیپ C
مینیاتوری - قدرت قطع
6000 آمپر
بازه جریان
40A
تعداد پل
سه پل
نظرات
بدون نظر

نظردهید

  • ارزش خرید:
  • امکانات و قابلیت ها:
  • طراحی:
  • محبوبیت برند:
  • کیفیت:
این کالا را با استفاده از کلمات کوتاه و ساده توضیح دهید.
خریداران این محصول، این کالاها را نیز خریده اند:

سایر ویژگی‌ها

منحنی کلید
تیپ C
مینیاتوری - قدرت قطع
6000 آمپر
بازه جریان
40A
تعداد پل
سه پل

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم