برای محصولات بیشتر کلیک کنید.
هیچ محصولی پیدا نشد.

قوانین سایت

شرایط و قوانین استفاده

به وب سایت رسمی ما خوش آمدید. استفاده از این سایت تابع شرایط و مقرراتی است که در زیر اعلام می شود. لطفاً این شرایط و مقررات را قبل از استفاده از سایت به دقت مطالعه فرمایید. با استفاده، خرید، دسترسی یا دانلود مطالب از این وب سایت، عملاً با پذیرش شرایط و مقررات مطرح شده در این اطلاعیه حقوقی موافقت می کنید. این شرایط، تمام بازدیدهایی که در حال و  آینده از وب سایت به عمل خواهد آمد را در بر می گیرد.  در هر زمان ممکن است در این مقررات تجدید نظر شده و بروز شود. شایسته است این صفحه را هرچند وقت یکبار برای اطلاع از تغییرات اعمال شده بازبینی کنید.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به کسی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات این سایت اقدام نماید.

حق کپی رایت

استفاده از محتویات این سایت، اعم از متن، عکس، صوت و ویدئو، فقط با ذکر منبع بلامانع است و کپی، پخش، استفاده یا انتشار هر یک از موارد مذکور بدون ذکر منبع ممنوع است.

اطلاعات علامت تجاری

علائم تجاری استفاده شده در این سایت فقط با کسب اجازه مکتوب می تواند مورد استفاده قرار گیرد. تمام علائم تجاری، نام های تجاری و اسامی، تحت مالکیت صاحبان مربوطه قرار دارند. بجز مواردی که در این اطلاعیه حقوقی صراحتاً مشخص شده، سایر محتوای آن نباید به عنوان اعطای مجوز یا واگذاری حق امتیاز یا انحصار علامت تجاری، کپی رایت یا سایر حقوق مالکیت اختصاصی ما یا طرف سوم، تعبیر یا استنباط شده و یا اقرار بلا انکار تلقی گردد.

ارتباطات الکترونیکی

هنگامی که شما از سرویس‌ ها و خدمات این سایت استفاده می کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می کنید و یا به مدیران سایت ایمیل ارسال می کنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می کنید که ما به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی، سرویس پیام کوتاه و سایر سرویس های الکترونیکی) به درخواست شما پاسخ دهیم.

حریم شخصی

تعهد می دهیم به اطلاعات خصوصی اشخاصى که از خدمات سایت استفاده می کنند، احترام بگذاریم و از آن محافظت کنیم و متعهد می‏‌شویم در حد توان خود، از حریم شخصی کاربران سایت دفاع کنیم.  در صورت استفاده از هر یک از خدمات سایت، کاربران سایت مسئول حفظ محرمانه حساب و رمز عبور خود هستند و مسئولیت تمامی فعالیت هایی که تحت حساب کاربری و یا رمز ورود مورد نظر انجام می‏‌پذیرد به عهده کاربران است.

لینک به سایر سایت ها

در راستای خدمت رسانی به کاربران و ایجاد تسهیلات در وب سایت، لینک هایی را به سایر سایت ها گنجانده ایم. این سایت ها تحت مالکیت و اداره طرف سوم بوده و هیچ مسئولیتی در قبال در دسترس بودن آنها یا مضامین و محتوای آنها نداریم. گنجاندن لینک به سایت های طرف سوم به این وب سایت، به معنی تأیید آن سایت یا مالک آن، یا هرگونه نسبتی بین ما و طرف سوم میزبان سایت نمی باشد.

سیاست قیمت گذاری

سیاست قیمت‌‏گذاری در مجموعه ما مبتنی بر اصول مشتری مداری و احترام به حقوق مصرف کننده است. در مواردی بسیار نادر و در صورت وجود نوسان هایی در بازار و یا اشتباه در قیمت گذاری، اگر سفارشی قابل تحویل نباشد، موظف هستیم در اسرع وقت این موضوع را به فرد سفارش دهنده اطلاع داده و سفارش را لغو نماییم.
لازم به ذکر است در صورتی که محصولی پس از ثبت سفارش شامل کاهش قیمت شود، سفارش به روز رسانی و قیمت جدید اعمال می شود. هزینه های بسته بندی و ارسال محصول، ممکن است جداگانه محاسبه شود که در هنگام خرید، جزئیات آن به اطلاع خریدار می رسد.

خسارت در هنگام حمل و نقل

ما همواره نهایت تلاش خود را می کنیم تا کلیه سفارش ها در نهایت صحت و بدون آسیب به دست مشتریان برسد. بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و در صورت تأیید شرکت حمل کننده سفارش، و در صورتی که مشخص شود ایراد از خریدار نبوده، خسارت را جبران می کنیم.
آسیب های ناشی از حمل و نقل باید در عرض ۲۴ ساعت کاری پس از تحویل سفارش اطلاع داده شود و محصول آسیب دیده باید به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و کلیه متعلقات و فاکتور، به فروشنده ارسال شود.
در صورتی که موجودی کالای آسیب دیده در انبار به اتمام برسد، و امکان تعویض کالای آسیب دیده با کالای جایگزین وجود نداشته باشد، مبلغ کالا را به حساب خریدار استرداد می کنیم و نوسان های قیمت باعث کاهش و یا افزایش این مبلغ نمی شود.

قانون شرکت در قبال استرداد

اگر محصول خریداری شده معیوب یا ناقص بوده و یا مورد رضایت خریدار نباشد، خریدار می تواند محصول را با حفظ شرایط اولیه، ظرف مدتی که در بخش خدمات مشتریان توضیح داده شده، به آدرس شرکت استرداد نماید. در این صورت شرکت موظف است وجوه پرداخت شده توسط خریدار را به حساب بانکی او مسترد نماید یا در صورت تمایل خریدار، اعتباری معادل قیمت کالای مسترد شده برای خریدهای دیگر در اختیار او قرار دهد.

قوانین ارسال نظر در سایت

تمام نظرها، بازخوردها، اطلاعات یا مطالب ارائه شده از طریق این سایت یا همراه با آن، غیر محرمانه تلقی شده و با ارائه این نظرها، اطلاعات، بازخوردها یا مطالب، در واقع حق استفاده، کپی، اصلاح، نمایش و پخش این مطالب را به رایگان در اختیار ما قرار می دهید.
ما هیچگونه مسئولیتی در قبال صحت یا عدم صحت نظرات منتشر شده توسط کاربران سایت نداریم. نمایش نظرات کاربران در سایت به هیچ وجه به معنی تأیید از طرف ما درباره محتویات نظر نیست.
اگر قوانین ذیل در نظرات کاربری رعایت نشود، نظر تأیید نشده و در نتیجه در سایت به نمایش در نخواهد آمد.
• با توجه به ساختار بخش نظرات، از پرسیدن سوال یا درخواست راهنمایی در این بخش جدا خودداری نمایید. برای مطرح کردن سوالات خود از دیگر بخش های در نظر گرفته شده در سایت استفاده نمایید.
• کاربران ارسال کننده نظر موظف به استفاده از ادبیات محترمانه و عدم توهین به دیگر کاربران هستند، بدیهی است هرگونه توهین به فرد یا افرادی، باعث عدم تأیید نظر کاربر می شود.
• نظرات باید با حروف فارسی وارد شود تا خواندن آن برای دیگر کاربران راحت باشد، نظراتی که پینگلیش یا با حروف انگلیسی نوشته می شوند، تأیید نخواهند شد.
• تنها نظراتی که مرتبط با محصول مورد نظر باشند، تأیید خواهند شد، لذا از مطرح کردن بحث های متفرقه و غیر مرتبط با محصول خودداری نمایید.
• لازم است کاربران مطالبی را ثبت نمایند که برای بازدیدکنندگان سایت مفید واقع شود و از بیان هرگونه مطالب شخصی، غیر مرتبط یا غیر ضروری در این بخش خودداری نمایند.

قانون حاکم

کلیه اصول و رویه های این وب سایت منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیکی و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.
در صورتی که هر یک از مفاد این قرارداد از درجه اعتبار ساقط شود، غیر قانونی تشخیص داده شود و یا به هر دلیل دیگری اجرای آن مقدور نباشد، لازم است مفاد مذکور، از این قرارداد منفصل شود، اما سایر شروط و مقررات آن همچنان به قوت خود باقی می ماند.

شرایط و مدت زمان تعویض کالا

درصورتی که مشتری به هر دلیلی از خرید خود انصراف یا مایل به تعویض کالای خریداری شده با کالایی دیگر باشد می تواند ظرف ۴۸ ساعت این مورد را اعلام کند و فروشگاه اینترنتی پسته زار خود را موظف می داند با کسرهزینه های ارسال، کالا را مرجوع یا تعویض نماید.
نکته: کالای خریداری شده با توجه به اینکه مواد غذایی می باشد نباید بسته بندی آن مخدوش یا فک پلمپ شده باشد، در این صورت شامل شرایط تعویض نمی باشد.

۲ روز تضمین تعویض ویژه مشتریان

شرایط تعویض کالا

۱- مشتری باید ظرف ۴۸ ساعت پس از دریافت کالا، نسبت به اعلام ایراد کالای خریداری شده اقدام کند.
۲- ایراد اعلام شده می بایست به تأیید کارشناسان فروشگاه اینترنتی پسته زار برسد.
۳- ایراد نباید ناشی از نگهداری نادرست از کالای خریداری شده باشد.

شرایط نگهداری: جای خشک و خنک، دور از تابش نور مستقیم آفتاب
۴- چنانچه ایراد اعلام شده توسط مشتری مورد تأیید کارشناسان قرار نگیرد، در صورت درخواست مشتری با کسر هزینه ارسال وجه کالا مرجوع خواهد شد.

رویه های بازگرداندن کالا

آسودگی خاطر و رضایت مندی مشتریان همواره از اولویت‏ های فروشگاه اینترنتی پسته زار بوده است و ما در این راستا می‏‌کوشد تا هر سفارش در شرایط مطلوب و مورد انتظار به دست مشتری برسد، با وجود این ممکن است مشتریان محترم پس از خرید، با مسایلی روبرو شوند که در چنین مواردی فروشگاه اینترنتی پسته زار خدماتی را در چارچوب خدمات پس از فروش در نظر گرفته است که به شرح زیر هستند:

اشکال در کالای خریداری شده

مشتریان محترم تا ۴۸ ساعت فرصت دارند هرگونه ایراد یا اشکالی در محصول ارائه شده را به فروشگاه اینترنتی پسته زار اطلاع دهند.
پس از دریافت کالا از طرف فروشگاه ایرادهای وارده بررسی شده و در صورت تائید کالای مورد نظر تعویض و یا در صورت درخواست مشتری استرداد وجه خواهد شد.
برای ارسال کالای دارای ایراد لازم است کالا به ‏خوبی بسته بندی شده و فاکتور همراه آن ارسال گردد.
از هنگام دریافت کالا توسط فروشگاه اینترنتی پسته زار در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۴۸ ساعت مبلغ کالا به حساب مورد نظر مشتری واریز خواهد شد.

مغایرت کالای خریداری شده با اطلاعات سایت

 • در صورتی که مغایرتی بین محتوای کالای خریداری شده با کالای رویت شده در سایت وجود داشته باشد کالای مورد نظر تعویض و هزینه های ارسال و دریافت کالا به عهده فروشگاه می باشد.
  • در صورتی که مغایرت کالای خریداری شده با کالای رویت شده در نوع بسته بندی باشد اگر پلمپ جعبه یا بسته پاره نشده باشد کالای مورد نظر تعویض و هزینه ارسال و دریافت کالا به عهده فروشگاه می باشد.
  • درصورتی که مغایرت بین تعداد کالای خریداری شده با تعداد کالای ارسال شده باشد الباقی کالای خریداری شده به صورت حمل رایگان ارسال خواهد شد.

 آسیب های فیزیکی ناشی از حمل و نقل

 • اگر آسیب های وارد شده ناشی از حمل و نقل نادرست باشد آسیب وارد شده بر عهده شرکت حمل و نقل بوده و فروشگاه هیچ گونه مسئولیتی در این باره ندارد.
  • اگر آسیب های وارد شده ناشی از بسته بندی نادرست باشد فروشگاه موظف است در اسرع وقت خسارت وارد شده را جبران نماید.
  • آسیب های ناشی از حمل و نقل نادرست باید ظرف مدت ۲۴ ساعت به فروشگاه اطلاع داده شود.

انصراف از خرید

 • در صورتی که مشتری از خرید خود به هر دلیلی منصرف شده باشد برای تسریع در کار می تواند انصراف خود را به واحد فروش اعلام دارد.
  • در صورتی که انصراف مشتری قبل از ارسال کالا باشد امکان استرداد وجه و یا تغییر سفارش وجود خواهد داشت.
  • در صورتی که انصراف مشتری پس از دریافت کالا باشد، می بایست حداکثر ظرف ۴۸ ساعت انصراف خود را به واحد فروش اطلاع دهد. در این حالت، در صورتی امکان برگرداندن و انتخاب و جایگزین کردن کالای دیگر به جای آن وجود دارد که کالا در شرایط اولیه خود باشد و از آن استفاده نشده باشد. همچنین هزینه ارسال، بر عهده مشتری خواهد بود.
  • برای ارسال، دقت بفرمایید که کالا به ‏خوبی بسته بندی شود و فاکتور نیز به همراه آن ارسال شود.
  • در صورتی که کالای برگشتی در شرایط اولیه خود دریافت نشود، امکان استرداد آن وجود ندارد.
  • از هنگام دریافت کالا توسط فروشگاه اینترنتی پسته زار در صورتی که نیاز به استرداد وجه باشد، حداکثر تا ۴۸ ساعت مبلغ کالا به حساب مورد نظر مشتری واریز خواهد شد.

فهرست

یک حساب کاربری رایگان برای استفاده از لیست علاقه مندی ها ایجاد کنید.

ورود به سیستم